header

Mikropigmenty OS

Jeśli poszukują Państwo pigmentów do makijażu permanentnego, które nie zawodzą, 
zapraszam do przetestowania marki Swiss Color- prawdziwego " cukierka " dla stylistek permanentnych.


Drodzy Państwo,
pigmentuję od blisko 16 lat, przetestowałam wiele różnych barwników, przeżyłam sporo rozczarowań związanych z ich krótką trwałością w skórze oraz dziwną zmianą koloru i jego błyskawicznym blednięciem, a także zbyt rzadką konsystencją, która nie sprzyja optymalnej pigmentacji.
Swiss Color udowodnił, że można pigmentować bez stresu, kolory pozostają stabilne w skórze, pięknie rozwijają swoje bazowe barwy, co ciekawe na ustach potrafią się układać nawet do kilku miesięcy i każdego dnia wyglądają piękniej, a ich trwałość i nasycenie zachwyca nie tylko kobiety.
Co tu dużo pisać, najlepszą opinię wystawią nam sami klienci, proszę o sprawdzenie topowego produktu do pigmentacji trwałej rodem ze Szwajcarii.

Polecam ze świadomością najlepszego wyboru
Agnieszka MikołajczukPierwsze na świecie kolorowe mikropigmenty do makijażu permanentnego wolne od tlenków żelaza!
Innowacyjne, całkowicie wolne od tlenków żelaza Mikropigmenty Swiss Color OS, zapewniają wyjątkowo stabilny kolor o nie spotykanej dotychczas intensywności krycia. Ze względu na wysokie nasycenie czystych pigmentów gwarantują maksymalną trwałość koloru w skórze. Teraz praca z nowymi mikropigmentami OS skraca czas zabiegu, jak również zmniejsza jego koszty eliminując praktycznie konieczność zabiegów uzupełniających.
Nowe mikropigmenty Swiss Color OS spełniają wymogi ResAP (2008) oraz nowe, surowe rozporządzenia farmaceutyczne z kwietnia 2013 w sprawie zawartości niklu. Ponadto każdy składnik pigmentu badany jest na zawartość ewentualnych zanieczyszczeń w niezależnych akredytowanych laboratoriach. Zapewniamy, że pigmenty OS są wykonane z surowców o wysokiej czystości, mieszane w próżni, nie zawierają dodatkowych konserwantów.Do ich produkcji używane są tylko pigmenty, których jakość jest gwarantowana względem ResAP (2008). Barwniki Swiss Color OS nie zawierają szkodliwych tlenków żelaza, barwników Azo, PAH = wielopierścieniowych węglowodorów aromatycznych, metali ciężkich, zakazanych, szkodliwych amin aromatycznych, w tym NDELA = Nitrosodietanolamine! 

Swiss Color OS

Mikropigmenty najwyższej jakości

wyniki wieloletnich badań szwajcarskiego laboratorium.


  •  w pełni syntetyczne pigmenty organiczne o najwyższej czystości - wolne od tlenku żelaza

  • bez konserwantów, neutralny zapach

  • nie wywołują alergii

  • testowane przez akredytowane niezależne laboratoria

  • zoptymalizowany rozmiar pigmentu (niczym pył)

  • wysokie stężenie pigmentu, aż 80 - 100% koloru pozostaje widoczne w skórze po wygojonym zabiegu 

  • stabilne, regularne, równomierne rozłożenie koloru w skórze 

  • wykluczamy ryzyko przeobrażenia się barwnika w skórze w czerwień lub fiolet

  • pigment natychmiast osadza się w skórze, co automatycznie skraca czas zabiegu eliminując uczucie dyskomfortu klienta

  • kolory skomponowane tak, by uzyskać odcienie najbardziej zbliżone do naturalnych poprzez łączenie każdego pigmentu z innowacyjnymi barwnikami bazowymi Honey I / Honey II


Transponder i Gigaplast-
pierwsza pomoc w trudnych chwilach.Transponder- preparat przygotowujący optymalnie skórę przed zabiegiem w kilka minut rozmiękczając ją i nadając jej elastyczności. Zawiera mocznik. Wspomaga przyjmowanie pigmentu przez skórę.

Gigaplast- płynny plaster chroniący obszar pigmentowany po zabiegu przez ok. 2-3 godziny, po tym czasie się neutralizuje.

Preparaty pomocnicze: 

Verdunner - rozcieńczalnik do pigmentówZBIORCZA KARTA KOLORÓW PIGMENTÓW DO POBRANIA

Prosimy pamiętać, że karta kolorów jest efektem pracy grafików i nie oddaje w 100% prawdziwego koloru. Pomaga tylko w naprowadzeniu Państwa na odpowiedni odcień i skojarzeniu go z oryginałem.OS 150 Brwi

OS 151 Sable OS 152 Bamboo OS 153 Manhattan OS 154 Sepia OS 155 Kakao OS 156 Arabic OS 157 Diana

SC 350 Oczy

SC 351 Ultrablack SC 352 Powerblack SC 353 Tokyo SC 354 Graphit SC 355 Platin SC OS 356 Nero SC OS 357 Azurro SC OS 358 Forest

OS 450 Kolory bazowe

OS 451 Honey I OS 452 Honey II

OS 250 Usta

OS 251 Blush OS 252 Sienna OS 253 Rosa OS 254 Paris OS 255 Valentine OS 256 Melrose OS 257 Koralle OS 258 Rot OS 259 Brombeere OS 260 Arizona

OS 250 Usta

OS 261 Tango OS 262 Sevilla OS 263 Aida OS 264 Sierra OS 265 Melba OS 266 Sunset OS 267 Tosca OS 268 Organza

OS 550 Kamuflaż

OS 551 Bianco OS 552 Silk OS 553 Ivory OS 554 Pearl OS 555 Cream OS 556 Sahara OS 557 Sand OS 558 India