header

Preparaty Pomocnicze

Transponder i Gigaplast-
pierwsza pomoc w trudnych chwilach.

Transponder - preparat zmiękczający skórę na bazie mocznika. Przygotowuje ją optymalnie do wprowadzenia pigmentu. W kilka minut rozmiękcza skórę, dodając jej elastyczności. Błyskawiczna pomoc podczas trudności z osadzeniem się pigmentu w skórze. Niezawodny w zabiegach paramedycznych min. z bliznami, skórą problematyczną.  Zastosowanie: aplikować oszczędnie miejscowo lub na cały obszar pigmentowania, pozostawić na 2-3 min lub wmasować przyspieszając działanie. Można stosować przed zabiegiem mieszając ze znieczuleniem.


Gigaplast-   chroniący obszar pigmentowany po zabiegu przez ok. 2-3 godziny, po tym czasie się neutralizuje. Wspaniale nabłyszcza wypigmentowane usta, są one zabezpieczone a jednocześnie doskonale się prezentują szczególnie na zdjęciach reklamowych.

Preparaty pomocnicze

Verdunner - bezpieczny rozcieńczalnik do pigmentów, bardzo ekonomiczny, należy dozować go w mini porcjach – 1 kropla na mieszankę.
Krem „Grazia” 

dla klienta do pielęgnacji ust i brwi po zabiegu- preparat kojący skórę, uelastycznia i nawilża wspomagając proces gojenia. Atut – kremowa konsystencja, która po otwarciu pudełeczka nie zmienia się i nie gęstnieje. Łatwy w aplikacji. Nie zawiera konserwantów. Neutralny zapach.
Skład: Aqua destilata, Cera alba, Dehymuls E, wit E, olejki eteryczne
SC Pureskin
SC PURE SKIN to naturalny łagodzący preparat do delikatnego oczyszczania twarzy oraz obszaru pigmentacji z pozostałości barwnika w trakcie i po zakończeniu zabiegu. Delikatna formuła na bazie kokosa jest odpowiednia dla każdego rodzaju skóry również do użytku domowego. SC Pure Skin zawiera wysokiej jakości ekstrakt jojoba o silnych właściwościach nawilżających. Idealny i bardzo ekonomiczny podczas zabiegów pigmentacji permanentnej oraz tatuażu.  Stosować oszczędnie: aplikować kroplami na zwilżony wodą wacik, potrzeć w dłoniach aby się lekko spienił i zwiększył swą objętość, delikatnymi ruchami bez ucisku idealnie oczyszcza skórę jednocześnie ją pielęgnując.