header

Preparaty Pomocnicze

Transponder i Gigaplast
pierwsza pomoc w trudnych chwilach.

Transponder 12ml - preparat zmiękczający skórę na bazie mocznika. Przygotowuje ją optymalnie do wprowadzenia pigmentu. W kilka minut rozmiękcza skórę, dodając jej elastyczności. Błyskawiczna pomoc podczas trudności z osadzeniem się pigmentu w skórze. Niezawodny w zabiegach paramedycznych min. z bliznami, skórą problematyczną.  Zastosowanie: aplikować oszczędnie miejscowo lub na cały obszar pigmentowania, pozostawić na 2-3 min lub wmasować przyspieszając działanie. Można stosować przed zabiegiem mieszając ze znieczuleniem.


Gigaplast 12ml -   chroniący obszar pigmentowany po zabiegu przez ok. 2-3 godziny, po tym czasie się neutralizuje. Wspaniale nabłyszcza wypigmentowane usta, są one zabezpieczone a jednocześnie doskonale się prezentują szczególnie na zdjęciach reklamowych.
Pigment Solution i  Pigment Performer


- Pigment Solution 18 ml - preparat do rozcieńczania pigmentów w celu uzyskania indywidualnie ulubionej płynności

- Pigment Performer 18ml - preparat do zagęszczania pigmentów i wykorzystania w sztuce microbladingu

Krem „Grazia” 

dla klienta do pielęgnacji ust i brwi po zabiegu- preparat kojący skórę, uelastycznia i nawilża wspomagając proces gojenia. Atut – kremowa konsystencja, która po otwarciu pudełeczka nie zmienia się i nie gęstnieje. Łatwy w aplikacji. Nie zawiera konserwantów. Neutralny zapach.
Skład: Aqua destilata, Cera alba, Dehymuls E, wit E, olejki eteryczne
SC Pureskin
SC PURE SKIN to naturalny łagodzący preparat do delikatnego oczyszczania twarzy oraz obszaru pigmentacji z pozostałości barwnika w trakcie i po zakończeniu zabiegu. Delikatna formuła na bazie kokosa jest odpowiednia dla każdego rodzaju skóry również do użytku domowego. SC Pure Skin zawiera wysokiej jakości ekstrakt jojoba o silnych właściwościach nawilżających. Idealny i bardzo ekonomiczny podczas zabiegów pigmentacji permanentnej oraz tatuażu.  Stosować oszczędnie: aplikować kroplami na zwilżony wodą wacik, potrzeć w dłoniach aby się lekko spienił i zwiększył swą objętość, delikatnymi ruchami bez ucisku idealnie oczyszcza skórę jednocześnie ją pielęgnując.