header

Beauty Projekt

Zapraszam Państwa do świata upiększania ludzi, poprawy samopoczucia, leczenia duszy.  
Możemy w tak wyborny sposób spełniać marzenia, samorealizować się i odkrywać pasję...
Jesteśmy jedynym w Polsce Centrum Szkoleń Swiss Color.

Nie lubię technicznych stron internetowych gdzie nie ma ludzkiego słowa tylko suche informacje, dane i liczby. Chciałabym tą drogą podzielić się z Państwem moimi myślami, będą i tacy którzy stwierdzą, że to komercja ale na to nie mam wpływu. 

Makijaż permanentny jest trudną sztuką , która potraktowana zbyt pobieżnie i płytko nie odpłaca dobrymi wynikami. Panie często pytają mnie czy każdy może to robić i za każdym razem odpowiadam, że pigmentować technicznie nauczę każdego, jednak czy drzemie w nim potencjał, czy widzi twarze oczami wyobraźni, czy posiada talent, tego nie wiem i na pewno nie mogłabym się o tym wypowiedzieć po kilku dniach szkolenia. 

Filozofia mojej firmy Beauty Projekt to porównanie do słów, wszystko co w życiu robisz staraj się robić jak najlepiej. Taką postawę reprezentuję w kontaktach z Państwem i na szkoleniach gdzie jestem poddawana surowej ocenie kursantów. Bardzo ważny jest człowiek i jego potrzeby oraz najwyższa jakość usług. Staram się budować dobre relacje ze swoimi klientami, w mojej pracy nic nie dzieje się przypadkowo, jestem dla Państwa i mam nadzieję, że kiedyś będziemy mieli okazję poznać się bliżej i wspólnie popracować.


Agnieszka Mikołajczuk