header

Mikrogmenty Eyeliner

Ekskluzywna linia pigmentów do kresek typu eyeliner oraz ombre EP & SC oferuje najwyższy standard jakości. Nasycony stabilny kolor gwarantuje udany efekt  już po 1 zabiegu co przekonuje zarówno stylistki jak i klientów końcowych.  Pigmenty Black wyróżnia: zoptymalizowana wielkości ziarna, wysoka gęstość czystego pigmentu, trwałość koloru i maksymalne osadzanie się pigmentu w skórze.  Piękne głębokie odcienie czerni są całkowicie bezpieczne, wolne od tlenków żelaza,  metali ciężkich oraz microplastiku.

 

Jeśli nie spróbowała(e)ś jeszcze pracy pigmentami Swiss Color to naprawdę jeszcze nie wiesz co znaczy komfort pracy !


EP 80 Jetblack intensywna piękna czerń, pigment płynny, mocno nasycony czystymi pigmentami pozwala na delikatną pracę dzięki lżejszej konsystencji.  Jest bardzo wydajny, można pozyskać go do ostatniej kropli pigmentu co pokazuje pusta buteleczka. Aplikuje się łatwo, kryje równomiernie i szybko osadza się  w skórze.  Z doświadczeniem stylisty wystarczy 1 zabieg do uzyskania pięknego efektu. Nie potrzebuje korekt i dopigmentowań.   W skórze pozostaje na długo , po czasie gdy blednie przeobraża się w elegancki odcień grafitu .  Stosować tylko czysty, nie mieszać do innych kolorów ! Można rozcieńczyć go 1-2 kroplami rozcieńczlinika i stosować do cieniowania powieki.

 

 EP 81 Stardust intensywny czarny pigment o bardzo lekkiej konsystencji, stworzony specjalnie  do cieniowania skóry okolic oczu i uzyskiwania najciekawszych efektów tonowania odcieni w technikach ombre, powder lub butterfly.

SC352 POWERBLACK - absolutna czerń węgla, gęsty.

Powerblack nie lubi docisku, aplikuj go spokojnie bez wypływu limfy lub krwi, systemem warstwa na warstwę. W razie potrzeby dodaj 1 kroplę rozcieńczalnika. Z doświadczeniem stylisty wystarczy 1 zabieg do uzyskania pięknego efektu. Nie potrzebuje korekt i dopigmentowań. Jest mega wydajny, kryje równomiernie i osadza się błyskawicznie. W skórze pozostaje na długo , po czasie gdy blednie przeobraża się w elegancki odcień grafitu. Stosować tylko czysty, nie mieszać z innymi kolorami !