header

Swiss Liner Advanced

ZAPYTAJ O PRODUKT
SWISS LINER ADVANCED – siła i mega precyzja w jednym!
Profesjonalne urządzenie najnowszej generacji do pigmentacji kosmetyczno-medycznej oraz mezoterapii spełnia najważniejsze wymogi wysokiej jakości i precyzji rysunku oraz absolutnej higieny zabiegu.

Najważniejsze cechy:
 • wyjątkowo precyzyjna pigmentacja
 • perfekcyjne, dopieszczone linie
 • stała kontrola głębokości i odległości wkłuć igły
 • praca cicha, dokładna, bez wibracji
 • delikatne drapanie skóry
 • nie wywołuje uczuć dyskomfortu
 • zabiegi bezkrwawe, nisko inwazyjne
 • nie wymaga używania autoklawu
 • lekka ergonomiczna rączka
 • moduły o różnych konfiguracjach igieł
 • bezpieczne, higieniczne
 • dopuszczenia i certyfikaty UE


Swiss Liner Advanced – w całkowicie nowej designerskiej szacie zachwyca swoim efektownym wyglądem. Posiada wbudowany mikroprocesor, który steruje pracą urządzenia kontrolując moc i częstotliwość wkłuć igły. W wersji Advanced został on wzmocniony, dzięki temu pigment wprowadzany jest równomiernie, stabilnie i wyjątkowo precyzyjnie. Dzięki urządzeniu Advanced uzyskacie Państwo idealne plastyczne rysunki oraz poczujecie ogromną przyjemność i komfort pracy. Urządzenie posiada dodatkowo System ochronny wspomagający optymalne wprowadzanie pigmentu w skórę, niwelujący drżenie dłoni styliski lub jej nieregularną pracę . Częstotliowość skoków igły od 50 do 150 na sekundę, ustawiamy w kilku prostych krokach na higienicznej, foliowanej tastaturze z wyświetlaczem cyfrowym. Aby zapobiec odrywaniu się od pracy i częstemu dotykaniu tastatury w rękawiczkach podczas zabiegu, polecamy korzystanie z dołączonego do urządzenia pedała nożnego, który pozwala na przerwanie pracy w dowolnym czasie bez potrzeby dotykania przycisku na panelu on/off

Rączka (dermograf) urządzenia jest wyjątkowo lekka i ergonomiczna, doskonale trzyma sie ją w dłoni i pracuje bardzo komfortowo bez drgań i wibracji.
Jest bardzo prosta w obsłudze, nie zawiera żadnych elementów wymiennych lub plastikowych, nie wymaga sterylizacji. Nie przegrzewa się nawet podczas wielogodzinnej pracy.

Opatentowany system jednorazowych modułów
Jednorazowe sterylne igły ze stali chirurgicznej o wysokim stopniu oszlifowania końcówek są zintegrowane wraz z osłoną igły w higienicznym jednorazowym module, który w bardzo prosty sposób osadza się na rączce. Specjalna membrana zamyka moduł w sposób eliminujący jakąkolwiek możliwość przedostania się pigmentu wraz z limfą do rączki. Urządzenie jest całkowicie bezpieczne i nie wymaga korzystania z autoklawu. System modułowy pozwala na szybką wymianę rodzaju igły oraz zmianę barwnika podczas zabiegu. Pigment możemy zasysać podczas pracy lub wkroplić do modułu. Gdy rączka jest odłączona igła natychmiast chowa się w osłonie. Zapobiega to przypadkowemu ukłuciu się podczas pracy i zapobiega niebezpieczeństwu zarażenia się wirusem. Moduły posiadają różne konfiguracje igieł do zabiegów róznego rodzaju.
Proszę pamiętać, że planują Państwo zakup urządzenia na wiele lat i powinien być on dobrej jakości, sprawdzonej marki z wysokimi wymogami technicznymi. Europejskie Normy Medyczne Certyfikaty ISO 9001 EN 13485 i CE
Swiss Liner Advanced spełnia doskonale swoje zadania na poziomie zabiegów upiększających oraz kamuflażowych ale również świetnie się sprawdza w profesjonalnych zabiegach para medycznych. Polecamy każdemu, kto chce profesjonalnie zajmować się mikropigmentacją.